MARKETING!

RUBRIKA E MARKETINGUT!

MARKETINGU NË KËTË RUBRIKË MUND TË BËJË KUSHDO QË ËSHTË I INTERESUAR, PËRFITIMET E MUNDËSHME I DHUROHET RADIO – DAVETI ISLAM.

INFO: davetiislam@live.com

 

40 comments

 1. pershendetje , desha te di nese dhe tirana con porosi ne rrethe te ndryshme psh ne kruje , me rrespekt bina

 2. Selamu Alejkum vlla, vaji susamit sa kushton, per qefi me mar a bon apo ka efekt negative.

 3. Pershendetje,jam e interesuar per vajin e venave se kam shum problem,jam.konstultu me mjekun skam zgjidhje perveq aparacionit,mundeni ta dergoni ne belgjik porosin ju lutem,dhe sa kushton edhe per me sjell.deri ktu,zoti ju shperbleft.

 4. Selamu Alekum a esht e mundur . Se kisha patur deshir dy hemani snake oil . por jetoj ne europ . dhe se di sa vonon qe te vin. kam deshir ta di sa mund te zgjasin qe te vin me post

 5. Pershendetje emrin e vajit per vena. Ne se keni mudesi Allahu ju shperbleft

 6. Selam alejkum jam e intersear per vajin e venave

 7. selamu alekum doja te dija cmimin e vajit per varicet pres pgj faliminderit

 8. Deshta tju pyes ne dyqanin e juj a keni fara mbreterore? ??

 9. pershendetje,

  Ju lutem mund te me informoni nese ka nje vend ne Tirane ku mund te shiten keto produkte? Nese ka ju lutem me thoni adresen.

  ne pritje te pergjigjes suaj,

  Faleminderit.

  • TIRANË: Rruga Jordan Misija (100 metër larg kolegjit Turk Mehmet Akif në Tiranë).
   Nr Zyrtarë, SHQIPËRI: +355 (0) 69 870 66 46 + Viber

 10. Selam alejkum.jam e interesuar per vajin e strijave dmth vajin argan.sa kushton.kam shum nevoj per to.a I heq strijat sigurt.jam 19 vjeqare.

 11. Selam Alejkum desha te ju pys a ka efekt ndonje prej farave te zez per smundjen e diabetit. Behet fjal per femi 3 vjecar jam nga maqedonia pres pergjigje Allahu ju shperbleft

  • Alejkum Selam per faren e zezë nuk ka diqka per femij tre vjeq, por eshte nje caji per diabet qe gjen te rubrika e cajrave dhe ka efekte te mira… pasi femija eshte o vogel dhe nuk lejohet te perdoret fara e zeze nen moshen 9vjeqar

 12. Pershendetje me SELAM ALEKUM . Me intereson se a muj permes iinternetit me ba porosi a vetem permes telefonit. Ajane te sakta qmmet qe jan postue ne fesboouk. Nese ka mundesi me mu pergjigjur. SELAM ALEJKUM.

 13. pershendetje me intereson se si mund ta largoj mbi peshen se per at shkak kam edhe dhimbje te këmve

 14. Petrit Mema Shqiperi.

  Selam alejkum.
  Kerkoj fara te bimes se makthit.A tregetoni ne dyqanin tuaj ne Tirane?

 15. ju lutem me teregon a hiqen puqrat dhe shenjat qe jan ngelur ne fytyr

 16. Selam alejkum deshta te di a keni ndonje produkt kunder renjes se flokut dhe nese ka perdor dikush e ka pas efekt.. ?

 17. Selamualejkum desha me ju vet a mundet at ilacin e venave per transportim ne zvicer

 18. Selemu alejkum we rahmetullahi we beraketuhu vlla une jom nga prizreni dhe me duhet 1 kg mjalt mali a mundeni me ma dergu ne prizren ??

 19. shemsi kamenica

  Selam Alejkum akeni mundesi mem tregu si perdoret vaji i venave dhe a ban me lan ne frigorifer.

 20. Selam aleykum ! Mund te me thoni dicka perreth semundjes se “urdhjes” dhe a ka dicka nga ju qe e sheron kete gje sepse po me perhapt ne gjithe trupin! Ju lutem me ktheni pergjigje !

 21. A muj me dit sa e ka qmimin se skom viber

 22. pershendetje deshta ta dij nese ka ndonj ilaq per kunder pikav te zeza ne ftyr 🙂

 23. lumturije imishti

  Pershendetje jam e interesuar per ate mjaltin per hemoroide

 24. Amundet me porosit e dhe preij zvicre a e derkoni porosit edh jasht vendit si pershembull ne zvicer se jom shum e interesume per Vaji i Milingonave

 25. Selam alekum desha mjalten per dobsim ju lutem ne zvicerr aboni porosi dhe sa kushton selam alekum

 26. We.s.a Allahu xh.h ju shperblefte per, informatat e barnave natyrale-we.s.a

 27. A ban merit zani flm

 28. Selam alejkum ,A keni dicka per floke te thinjura,deshiroj me mu kthy ngjyra e flokut tim , jo me i ngjyrose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Shperndaje
Shperndaje